במשרד אנו מבלים שעות רבות במהלך היום ומורגשת בו תנועה ערה. וכמו בכל סביבה שבה נמצאים בני אדם רבים, כך גם במתחם המשרדי מצטבר לכלוך רב ונדרשת בו תחזוקה שוטפת. על מנת לשמור על הניקיון במשרד בצורה המיטבית מרבית המשרדים מעדיפים להתקשר עם חברת ניקיון מקצועית, וזאת על פני האופציה הישנה של התקשרות עם איש ניקיון פרטי בודד. מה יציעו לכם חברות הניקיון המובילות של ימינו? הישארו עימנו.

ניקיון על בסיס יומי

רוב מקומות העבודה בישראל מעסיקים חברת ניקיון על בסיס יומי על מנת לדאוג לצרכי הניקיון של המשרד לאורך כל שעות העבודה ואף לאחר מכן. חברות אלו משתמשות בכוח אדם מקצועי ביותר על מנת לוודא שסביבת העבודה נותרת נקייה ושהמשרד מתפקד כל העת בתור מקום אסתטי שנעים לעבוד בו ולתת שירות. שירותי הניקיון היום יומיים בשגרה כוללים ניקיון אבק, ניקיון שירותים כולל החלפת גלילי ניירות טואלט, ריקון פחים, שאיבת אבק משטיחים, מכונות שטיפה לרצפה ועוד. כוח האדם מיומן דיו ומצוייד בתכשירים המתאימים במידה ונוצר לכלוך מסויים כגון הכתמה על שטיחים, כסאות וספות על מנת לטפל בהם בו במקום.

שירותי ניקיון מורחבים

בדיוק כמו בבית, גם במקומות העבודה אנו מעוניינים לעיתים לבצע פעולה של ניקיון מעמיק יותר כאשר חלון ההזדמנויות הרלבנטי הוא בדר"כ אחרי שעות העבודה או בחגים בהם המשרד אינו פעיל. חברת ניקיון איכותית תציע ללקוחותיה שירותים מגוונים לניקיון יסודי של המשרד כגון ניקיון שטיחים, ביצוע פוליש למרצפות, ניקיון של מסילות החלונות וזגוגיות (גם בסנפלינג אם יש צורך), ניקיון השירותים באמצעות מכונות קיטור ועוד.

אפשרויות נוספות

על מנת שהמשימות יבוצעו על הצד הטוב ביותר, חברת הניקיון שתבחרו בה חייבת להעסיק את כוח האדם האיכותי והמקצועי ביותר. חברה שכזאת תעסיק עובדים קבועים אשר עוברים הכשרות מקצועיות כל העת, כך שבהחלט ניתן לבקש ממנה שיוצב במתחם עובד ניקיון קבוע, שילמד את כל מה שנדרש ויתמחה בצרכי המשרד שלכם. בנוסף, ניתן תמיד להתאגד מספר משרדים יחדיו ולהתקשר עם חברת ניקיון אחת. חברה שכזו יכולה למנות מצידה אב בית שיהיה אחראי לניקיון כל המשרדים וישחרר אתכם מההתעסקות של מציאת מנהל עבודה בטלפון כל פעם מחדש. אב בית שכזה נמצא תמיד במקום וזמין לכל בקשה או טענה.

חשוב מאוד לבחור חברת ניקיון שכבר פועלת לא מעט שנים בתחום, ושמחזיקה בהמלצות מוכחות מארגונים מובילים במשק או לפחות ממשרדים בסדרי הגודל שלכם. בהצלחה!