כל בית עסק מתאפיין בעבודה עם כספים, צ'קים, סחורות ומסמכים שונים שגורמים לא רצויים עשויים להיות מעוניינים בהם. לאור עובדה זו ובשל מקרי הוונדליזם שגואים בשנים האחרונות, עסקים רבים בוחרים להתקשר עם חברות אבטחה ולקבל מהן שירותי הגנה ואבטחה לעסק. בשורות הקרובות נלמד אילו אפשרויות אמורה להציע עבורכם חברת אבטחה מקצועית, למען השקט הנפשי שלכם ושלמותו של בית העסק שלכם.

סיורים רכובים

חברות האבטחה השונות מציעות לבעלי עסקים שירותי אבטחה שוטפים בצורת סיורים רכובים. סיירים אלו פועלים משעות הערב ועד לפנות בוקר ומבקרים באופן יזום כל בית עסק שכלול ברשימתם, בודקים את הסביבה שלו, הימצאות רכבים או תנועות אדם חשודות, מאתרים אחר סימני פריצה ומדווחים למוקד. חברת אבטחה מובילה אף יכולה להציע לבעלי העסק אפשרות חיבור ישירה למוקד החברה, שמקבל התראות מחיישני תנועה ומערכות אזעקה במידה ומתרחשת פריצה ושולח סייר באופן מיידי למקום.

אבטחה במקום

כאשר בעלי העסק מעוניינים לא לקחת סיכונים ולמנוע את הפריצה הבאה לגמרי, עומדת בפניהם האפשרות להציב מאבטח קבוע במקום. מאבטחים אלו נמצאים בשעות הנדרשות מחוץ או בתוך בית העסק ומעצם נוכחותם שם, מונעים את הפריצה הבאה. חברת אבטחה רצינית מקיימת קשר רציף עם המאבטחים הליליים הללו על מנת לוודא כי הם אכן ממוקמים במקומם וערניים לכל הנעשה, כאשר במרבית המקרים צוות הסיור שהזכרנו קודם לכם אף מבקר את המאבטחים במהלך המשמרת ומתרגל אותם לפי הצורך.

התקנת מערכות מיגון ואבטחה

כאמור, ניתן תמיד לחבר את בית העסק למוקד החברה, שמקבל מידע חזותי ממצלמות האבטחה וכל אות אחר (מחיישני אש ותנועה למשל) ופועל מיידית לשליחת סייר או ניידת משטרה למקום. חברת האבטחה שתבחרו אמורה להיות אחראית על התקנת כל המערכות הללו באופן מיטבי, כאשר צוות החברה אמור לבחור עבורכם את סוג המצלמות הנדרש ולהציבן בצורה נכונה, ואף להציע לכם אלמנטים בטיחותיים נוספים דוגמת חיישנים וגלאים, לחצני מצוקה ומערכות אינטרקום במעגל סגור.

כך תבחרו חברת אבטחה בצורה הנכונה

בבחירת חברת אבטחה אין מקום לטעויות, ועליכם לבחור מראש בחברה מקצועית שמתמחה במתן שירותי אבטחה לבתי עסק דומים לשלכם. חברה שכזאת תתחייב להעסקת צוות עובדים מיומן שנבחר בקפידה, כך שתהיו סמוכים ובטוחים שכל עובד שהוצב לשמור על בית העסק שלכם עבר הסמכה מתאימה וביקורות תקופתיות שמעידות על מקצועיותו ומחויבותו לתפקיד.